Wybierz sklep
lub Wpisz słowo kluczowe

Home

O nas


 

Sieć lombardów RMS Gold - skup, sprzedaż, zastaw

Każdy fan popularnego programu telewizyjnego "Gwiazdy lombardu" wie, jak działają tego typu podmioty. Od niedawna na terenie powiatów kartuskiego i kościerskiego działa sieć lombardów, w których po okazyjnych cenach można nabyć różne sprzęty bądź w szybki sposób zdobyć pożyczkę zostawiając w zastaw własne sprzęty.

RMS Gold to sieć lombardów działająca na terenie powiatów kartuskiego i kościerskiego. Firma ma swoje placówki w Żukowie, Kartuzach, Sierakowicach, Dzierążnie i Kościerzynie. Punty oferują zarówno skup, sprzedaż jak i pożyczki pod zastaw.

W punktach RMS Gold można nabyć w atrakcyjnych cenach m.in. biżuterię, elektronarzędzia, sprzęt RTV i AGD, komputery, akcesoria dla dzieci, gry na PC i konsole, sprzęt budowlany i sportowy, telefony, radia samochodowe i wiele innych przydatnych sprzętów.

Lombardy prowadzą też skup i zastaw. Zainteresowani szybkim pozyskaniem gotówki mogą w prosty sposób uzyskać pieniądze zostawiając pod zastaw własne rzeczy.

Właściciele sieci uruchomili też sklep internetowy. Za jego pośrednictwem nie wychodząc z domu można w prosty sposób nabyć w okazyjnych cenach sprzęty.

 Home